KIM JESTEŚMY?


Jesteśmy instruktorami snowboardu i wakeboardu z długoletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą podczas obozów krajowych i zagranicznych.
Jesteśmy absolwentami wrocławskiej AWF z przygotowaniem zarówno psychologicznym, jak i pedagogicznym.
Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami sportu otwartymi na kolejne, nowe dyscypliny, które chcemy przybliżyć innym.
Stale podejmujemy współpracę z kolejnymi, wykwalifikowanymi instruktorami poszerzając swoją ofertę. Steeze Travel nie powstało bez przyczyny. Sportową pasję mamy głęboko w sercu, dlatego też przedstawiamy Wam nowy wymiar wyjazdów ukierunkowanych na szeroko pojętą aktywność fizyczną.

Podczas naszych wyjazdów dostarczymy Wam niezapomnianych przygód i wspomnień, a kompetencje jakie uzyskacie podczas naszych tematycznych wyjazdów staną się początkiem Waszych nowych zajawek. Wakeboard, Windsurfing, a od tego sezonu także rowery MTB i Survival – to tematy przewodnie naszych wyjazdów – jesteśmy pewni, że czas spędzony z nami sprawi, że również dla Was sport stanie się nieodzownym elementem życia.

Wieloletnie doświadczenie w branży połączone z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika naszych wyjazdów czyni Campy organizowane przez Steeze Travel doskonałą aktywną formą spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży.

onas

DLACZEGO MY?


Dobre pytanie. Na ten temat moglibyśmy napisać esej. Pozytywny feedback jaki otrzymujemy po zakończeniu naszych Campów, jak i szereg osób, które powracają na nasze obozy– to najlepszy dowód na to, że statek Steeze Travel płynie w dobrym kierunku. Kiedyś o Steeze Travel mówiliśmy nie tylko jako o marce, ale też o stylu życia - i to nadal się sprawdza!
Jesteśmy pasjonatami aktywności fizycznej, a swoją zajawkę staramy się zaszczepić także w uczestnikach naszych wyjazdów. Zwiedzamy i testujemy nowe miejsca, dzięki czemu zabieramy Was w rekomendowane i bezpieczne lokalizacje. Wyjazd ze Steeze Travel to przygoda – zapisz się i sprawdź. Zapraszamy Cię do naszego świata.

BEZPIECZEŃSTWO

Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem! Na każdym campie czy wyjeździe, zapewniamy ubezpieczenie, które zapewnia profesjonalną opiekę lekarską i pokryje koszty leczenia. Nasi rezydenci w razie potrzeby zawsze pomogą w kontakcie z lekarzem. Z nami możesz czuć się bezpieczny.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Organizujemy takie wyjazdy, na które sami chcielibyśmy pojechać. Nasz Team tworzą młodzi ludzie z pasją i tym staramy się Was zarażać na każdym wyjeździe. Zawsze pilnujemy wszystkich szczegółów i dopinamy je na ostatni guzik, żebyście bawili się najlepiej i nie musieli o nic się martwić! Chcemy dostarczyć Wam wrażeń i przygód, które sprawią, że Steeze Travel będzie budziło u Was tylko pozytywne skojarzenia. W razie jakichkolwiek problemów nasi polscy rezydenci są do waszej dyspozycji przez całą dobę.

NAJLEPSZE CENY

Dzięki długoletniej współpracy z wieloma hotelami i pensjonatami udaje nam się negocjować kontrakty, które dają najlepszą cenę dla naszych Klientów. Ponadto przygotowaliśmy dla Was wiele zniżek i promocji, z których możecie korzystać, żeby pojechać z nami na wyjazd w jeszcze lepszej cenie.

SZTOS EKIPA

Steeze Travel tworzy ekipa pasjonatów. Przede wszystkim są to ludzie, którzy kochają to co robią, których łączy sportowa pasja i wieloletnie doświadczenie. Podczas naszych wyjazdów spotkasz najlepszych instruktorów, pilotów i animatorów, którzy wspólnie sprawią, że Wasze wyjazdy będą niezapomniane. Nasi instruktorzy posiadają nietuzinkowe zdolności pedagogiczne i wyjątkową metodykę nauczania. Dlatego jesteśmy przekonani, że w każdym zaszczepią nową pasję, a tylko od Was zależy czy będzie to: wake, snowboard, kite, rowery, a może narty czy survial?

DOKUMENTY

Certyfikat gwarancji ubezpieczeniowej Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki Ogólne warunki ubezpieczenia STU Ergo Hestia S.A.

DOKUMENTY


Silna drużyna gwarantuje sukces!


Jesteśmy pasjonatami aktywności fizycznej, a swoja zajawkę staramy się zaszczepić także w uczestnikach naszych wyjazdów. Zwiedzamy i testujemy nowe miejsca, dzięki czemu zabieramy Was w rekomendowane i bezpieczne lokalizacje. Wyjazd ze Steeze Travel to przygoda – zapisz się i sprawdź. Zapraszamy Cię do Naszego świata.
Wyjazd był super! Dzieci wróciły zachwycone!
Krystyna
Mama Krzysia
logo__0009_Ronix1
logo__0007_Liquid-Force-2
logo__0006_Hyperlite
awpn
logo__0001_Mystic_logo
logo__0008_LOGO-wakeshop_pl
logo__0003_FISH
logo__0000_hydrosfera_logo
logo__0002_SZOK-10-16-(1)
logo__0004_logo1
kob
wakecamp_logo2

Organizujemy obozy letnie i zimowe dla dzieci i młodzieży.
OFERTA LATO 2023: obozy wakeboardowe, obozy sportowe, obozy windsurfingowe, obozy rowerowe.

Skontaktuj się z nami!

+48 510 233 806

Dołącz do nas
Dane kontaktowe

STOWARZYSZENIE ”STEEZE GROUP”
ul. Worcella 29/9, 50-448 Wrocław

NIP 0000902620
KRS 8992899604